Celebració en record de la germana Maria Luisa Coderch

Benvolgudes famílies,
Com ja es va publicar a la web, el dia 11 d'agost va morir la Gna. Maria Luisa Coderch, Religiosa
de Jesús - Maria. La Maria Luisa ha format part durant molts anys de la Comunitat Religiosa de Badalona i també ha estat professora de la nostra escola. Els que la coneixíem la teníem en gran estima, doncs era una gran persona i mestra, d'una qualitat humana impressionant.

En el seu dia es va fer el funeral a Sant Gervasi i no fa gaire vam celebrar, també a Sant Gervasi, una eucaristía en el seu record. Tot i això, hem cregut convenient, donat els anys que ha format part de la nostra escola amb tanta dedicació, fer també un acte a l'escola. Per això li hem preparat una celebració com a homenatge a la seva tasca i a la seva persona. Aquesta celebració tindrà lloc el dia 15 d'octubre a les 17:30h. al saló d'actes de l'escola.

Atentament,
L'Equip Directiu

Deixa la teva opinió